HAKKIMIZDA

TED | Teknik Ecza Deposu

Faaliyetlerimize, veteriner ilaç ve aşı sektörüne hizmet vererek başladık. TED Ecza Deposu olarak, ilk kurulan “Veteriner Ecza Deposu” unvanının gururunu taşıdık. Bu öncülüğe her zaman layık olmak adına, ilk olmanın sorumluluğunu da üzerimizde hissedip hayvan sağlığını ön planda tutarak, kırk yıla yakın süredir sunduğumuz güvenilir ve kaliteli yaklaşımımızla veteriner hekimlerimizin memnuniyetini ilke edindik.

Ülkemizin birçok bölgesinde, pet kliniklerine verdiğimiz önem sayesinde elde ettiğimiz başarılar; değerli hedef kitlemizin bize olan güveninden, sektörümüzde isimlerini dünya çapında duyurmuş firmalarla yapmış olduğumuz iş ortaklıklarından ve kaliteli ürünlerimizin çeşitliliğinden kaynaklandı.

2015 yılı itibari ile ise HelmVet İlaç Sanayi A.Ş.’yi kurarak, faaliyet alanımıza ekledik. Tecrübelerimize güvenerek; sektörümüzün üretim boyutuna geçip, ülke sınırlarımız dışına çıktık. Veteriner sektörüne kazandırmış olduğumuz spesifik ürünlerimizi; hem ülkemizde, hem de yurtdışında yapmış olduğumuz anlaşmalar ile küresel pazarda hizmetinize sunduk.

Misyonumuz

Hayvan sağlığına katkıda bulunarak spefisik ürünler üretmek ve skalamazı genişletmektir.

Vizyonumuz

Ülkemizi, alanımızda en iyi şekilde temsil etmektir.

BİZ SİZLER İÇİN VARIZ,
HER ZAMAN OLDUĞUMUZ GİBİ !